OLAĞAN GENEL KURULU İLANI

KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜMÜZÜN OLAĞAN GENEL KURULU, 28 MAYIS PAZARTESİ SAAT 18:30 DA KOZLUK MH. M.ALİ KAĞITÇI CD. NO:49 İZMİT/KOCAELİ ADRESİNDE BULUNAN ÖNDER GENÇLİK MERKEZİNDE AŞAĞIDAKİ GÜNDEM MADDELERİNE GÖRE YAPILACAKTIR. ÇOĞUNLUĞUN SAĞLANAMAMASI DURUMUNDA İKİNCİ TOPLANTI 11 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNÜ AYNI YER VE SAATTE YAPILACAKTIR.
GÜNDEM:
1- AÇILIŞ VE YOKLAMA
2- SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI’NIN OKUNMASI
3- DİVAN HEYETİNİN OLUŞTURULMASI
4- YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORUNUN OKUNMASI VE İBRASI
5- DENETİM KURULU RAPORUNUN OKUNMASI VE KABULÜ
6- YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELERİNİN SEÇİMİ
7- TÜZÜK HÜKÜMLERİNE GÖRE İKTİSADİ İŞLETME KURULABİLMESİ İÇİN YÖNETİM KURULUNA YETKİ VERİLMESİ
8- TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ
9- DİLEK VE TEMENNİLER
10-KAPANIŞ.

ÜYELERİMİZE VE KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

SPORCUMUZ EMRAH ALİOĞLU ŞAMPİYON.

Antalya da düzenlenen 3. Uluslararası Kick Boks Türkish Open Şampiyonasında Sporcumuz ve aynı zamanda antrenörümüz Emrah ALİOĞLU şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Löv Kick Dalında Şampiyon olan Emrah ALİOĞLU ayrıca k1 dalında da ikinci olmayı başardı. Kendisini tebrik ediyor başarılarını yeni nesillere aktarmasını bekliyoruz.

GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’I AĞIRLADIK.

Cumartesi Günü gerçekleştirdiğimiz yürüyüşten sonra Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Sayın Musa AYDIN’ı Dernek Merkezimizde ağırladık. Başta Güreş olmak üzere Ülke Sporuna dair fikir alışverişinde bulunduğumuz keyifli bir sohbetin ardından ilerleyen dönemlerde beraber yapacağımız çalışmalar için söz aldık.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SPORCULARIMIZLA BİRLİKTE EĞLENDİK.

Darıca, Kartepe ve İzmit teki Okullarımızdan gelen sporcularımızla yürüyüşümüzden sonra Dernek Merkezimizde gün boyu vakit geçirdik.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

ÖNCÜ SPOR DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ DEVAM EDİYOR

Cumartesi günü düzenlenen yürüyüşÜ Başbakan Yardımcımız Sn. Fikri IŞIK, Milletvekilimiz Radiye Sezer KATIRCIOĞLU, ÖNDER Genel Başkanı Halit BEKİROĞLU, ÖNCÜ Spor Genel Başkanı Mustafa CANBEY, Ak Parti İl Başkanı Şemsettin CEYHAN, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa AYDIN, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali YEŞİLDAL, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali BİLGİ, KİHMED İstişare Heyeti ve Yönetim Kurulu ile Kulübümüz Yönetici, Antrenör ve Kıymetli Sporcularımız ile beraber gerçekleştirdik.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

GELENEKSEL OKÇULUK YENİ DÖNEM KURS KAYITLARIMIZ BAŞLADI

KULÜBÜMÜZÜN 3 YILDIR DÜZENLEDİĞİ GELENEKSEL OSMANLI OKÇULUK KURSU 15 NİSAN’DA BAŞLIYOR
* SON BAŞVURU TARİHİ 10 NİSAN. *
* KESİN KAYIT TARİHİ 10-15 NİSAN *

KURS İLE İLGİLİ BİLGİLER:
– KURSUMUZ PAZAR GÜNLERİ OLACAKTIR. (ERKEKLER: 11:00-12:30, BAYANLAR 13:00-14:30) AYRICA HAFTA İÇİ BİR GÜN 1 SAAT TALİM YAPILACAKTIR.
– HER KURSİYERE 10 ADET OK, 1 ADET KEPAZE YAY VE 1 ADET GELENEKSEL YAY TAHSİS EDİLECEK OLUP EĞİTİM BİTİMİNDE GERİ ALINACAKTIR.
– KİŞİSEL KORUYUCU MALZEMELER ZORUNLU OLUP KURSİYERLER TARAFINDAN TEDARİK EDİLECEKTİR. (KOLÇAK, ZİHGİR, ELDİVEN)
– KURS SÜRESİ : 10 HAFTA
– KURS ÜCRETİ : 250,00-TL (KESİN KAYIT TARİHİNE KADAR ÖDENECEKTİR.)
– KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER : 1- BAŞVURU FORMU, 2- SAĞLIK RAPORU (SPOR LİNSANSI) 3- VESİKALIK RESİM (2 AD.)

BAŞVURU İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKTE YER ALAN SPORCU KAYIT FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Kayıt Formu

YUSUF ÇINAR ÜÇÜNCÜ

Yalova da düzenlenen Analik Grup Tekvando müsabakalarında Darıca Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu’ndan Sporcumuz Yusuf ÇINAR 3. oldu.

BAŞARILI SPORCULARIMIZLA ZİYARETLER

Wushu Türkiye Şampiyonası’nda ve Kick Boks Açık Türkiye Şampiyonasında 3. olan sporcularımız ve antrenörlerimiz ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlı Ali BİLGİ ve Spor Şube Müdürü Ziyaülhak SARIGÜL’ü ziyaret ettik. Sporcularımızın camiamızın spora yön veren şahsiyetleriyle tanışmasına, bilgi ve birimlerinden istifade etmelerine vesile olan ziyaretlerimiz devam edecek.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI’NI KARŞILADIK.

Türkiye İmam Hatip Okulları Meclis Başkanları Kurultayına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın BAK’ı sporcularımız çiçekle karşıladılar.