SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin; Ata Sporu olan Okçuluk Sporunu tanımasını, gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlayarak, bilgi ve becerilerini eğitim ve uygulamalar ile geliştirerek sosyal aktüaliteler ile destekleyip, karakterlerinin oluşumuna katkı sağlayacak, ufkun ötesini, geleneksel sınırların dışını görmeyi hedefleyerek düşünmeye ve toplumun kendilerine yüklediği misyona uygun olarak bilinç ve seviyeleri yüksek öz güvenleri tam ve gerekli donanıma sahip bireyler olması amacıyla; Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübümüz ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi işbirliğiyle hazırlanan proje ile uzman eğitmenlerle İmam Hatipli gençlerimize ata sporumuz okçuluk öğretiliyor.

Büyük bir potansiyele sahip olan İmam Hatip Liseleri öğrencilerine Ata Sporumuz ola Okçuluğun tanıtılması için düzenlenecek seminerler sonrası okçuluğun tarihimizdeki yeri ve kültürü öğrencilerimize aktarılacak.

Okçuluk ile ilgili bilgi sahibi olan öğrencilerimiz daha sonra uzman eğitmenler eşliğinde Okçuluk Sporunun tüm inceliklerini öğrenerek birer kemankeş olacaklar.

Tüm İmam Hatip öğrencilerimize projemize katılarak Geleneksel Okçuluk Sporunu öğrenerek geleceğin kemankeşleri olmaya davet ediyoruz.

Proje hakkında detaylı bilgi ve kayıt için:

0543 534 14 53 numaralı telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir